Блоки газоблоки - ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ

_______________________________________________________________________________________
Ассортимент газобетона АЭРОК
Инструмент для кладки газобетона
Клей для кладки газобетона
П-образный блок для перемычек и армопояса
Контактная информация и реквизиты "ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ"

ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ

Руководство пользования продукцией AEROC
Альбом технических решений
Перейти к контенту

Главное меню:

Блоки газоблоки

На будинки з газобетонних блоків ціна невелика, що робить їх все більш затребуваними. Цей будматеріал ідеально підходить забудовникам, обмеженим в засобах. Не можна не відзначити, що газобетон відмінно взаємодіє з будь-якими оздоблювальними матеріалами, незалежно від їх типу і вартості. Під час зведення зовнішніх стін не потрібно використовувати утеплювач - матеріал і без того забезпечить будівлю чудовими теплоізоляційними властивостями. Невелика вага газобетонних блоків говорить про легкість всієї конструкції, тобто, для будівництва будинку не потрібно використовувати дорогий фундамент підвищеної міцності.

Вартість будівництва будинку з газобетону вдасться знизити і завдяки скороченню термінів створення нового житла. Експерти стверджують, що зведення будівлі з газобетонних блоків триває в 3-4 рази менше, ніж будівництво будинків із традиційної цегли.
Заміський будинок, для будівництва якого використаний газобетон, можна сміливо використовувати для сезонного проживання. Навіть в сувору зиму після тривалої відсутності господарів такий будинок можна натопити всього за кілька годин. Що стосується будівель з цегли, то при таких же умовах приміщення будуть залишатися сирими протягом декількох днів.

                               


Яндекс.Метрика
Назад к содержимому | Назад к главному меню