Газоблок Аэрок - ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ

_______________________________________________________________________________________
Ассортимент газобетона АЭРОК
Инструмент для кладки газобетона
Клей для кладки газобетона
П-образный блок для перемычек и армопояса

ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ

Руководство пользования продукцией AEROC
Альбом технических решений
+38 (093) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (097) 401-09-09
097 401-09-09
095 401-09-09
093 401-09-09
Перейти к контенту

Газоблок Аэрок

Газоблоки Аерок володіють високою пустотностью і низькою вагою, що дозволяє знизити витрати на транспорт, будівництво та експлуатацію зведених з нього будівель. Призначені для зведення стін товщиною від 20 см.

Газобетон «не боїться» води, так як складається з водонерозчинного мінералу. Його структура забезпечує швидке видалення вологи в навколишнє середовище без зміни фізико-технічних характеристик матеріалу.
Газобетон - довговічний матеріал. Це штучний камінь, який не горить і не гниє. При морозостійкості F100, можна прогнозувати термін його експлуатації понад 200 років.
З газобетонних блоків можна будувати несучі стіни будинків до 3 поверхів, а при виконанні огороджувальних конструкцій каркасних будинків поверховість не обмежується.
Газобетон - технологічний матеріал. Мала вага в поєднанні з великим розміром блоку дозволяють збільшити скрость зведення стін в 4-2 рази в порівнянні з цегляною кладкою, відповідно зменшуються терміни здачі об'єкта.

Газобетон не горить і має високу межу вогнестійкості, що підтверджено «Сертифікатом пожежної безпеки» і практикою експлуатації в екстремальних умовах.
Газобетон володіє винятковою теплоізоляцією, добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Стіни з газобетону в 3-5 разів тепліше цегли.
Газобетон екологічно чистий матеріал, виготовлений з природних мінералів без застосування хоміческіх добавок. Завдяки своїй пористій структурі «дихає» як дерево і акумулює тепло, тим самим вирівнює температурні коливання і вологість, створюючи оптимальний мікро-клімат в приміщеннях.

Блоки з пористого автоклавного бетону відрізняються високою морозостійкістю (F50) завдяки резервної пористості: вода, при замерзанні витісняється в порожні пори і цілісність матеріалу зберігається.
     

Назад к содержимому