Доставка газобетона в Буск

С помощью предлагаемого «калькулятора» Вы можете самостоятельно рассчитать количество газобетонных блоков AEROC , которое потребуется Вам для строительства.
Выберите тип блока (длина х толщина х высота)
Введите общую длину газобетонных стен, м
Введите среднюю высоту стен, м
Введите общую площадь оконных и дверных проемов, кв.м

РЕЗУЛЬТАТ ПРОСЧЕТА ИМЕЕТ РЕКОМЕНДАТЕЛЬНЫЙ ХАРАКТЕР

Кол-во блоков AEROC для стоительства описаных стен, с вычетом площади отверстий, с учетом запаса на подрезку 5% составит

{{ vm3 }} в куб. м.
{{ vm2 }} в кв. м.
{{ vpcs }} в шт.

Общее кол-во блоков AEROC, кратное поддону

{{ btotalcountm3 }} в куб. м.
{{ btotalcountm2 }} в кв. м.
{{ btotalcountpcs }} в шт.

Кол-во поддонов

{{ deccount }} шт.

Транспортный вес одного поддона и всего

{{ onedecweight1 }} кг.
{{ decweight }} кг.

Кол-во мешков клея AEROC

{{ gluecnt }} шт.

Форма заказа

Доставка газобетону АЕРОК в місто Буськ Львівської області завжди можлива різними партіями тому, що місто знаходиться на трасі до Львову. Тому, коли авто фура перевозить блоки у Львів то попутно можливо вивантажити любу партію товару. Купити газобетон у ТОВ Автобудпостач дуже легко, тому що достатньо подзвонити нашому мененджеру і замовити необхідну партію блоків, надалі Ви просто чекаєте продукцію в умовлений Вами час, розраховуєтесь після того як газобетон прибуде до Вас на об'єкт.

ВИ ЗАМОВЛЯЄТЕ ГАЗОБЕТОН, А СПЛАЧУЄТЕ ПІСЛЯ ДОСТАВКИ БЛОКІВ ДО ВАС НА БУДІВНИЦТВО !!!

 

Зверніть Вашу увагу на газобетон AEROC Д300, стіни зведені з газобетону марки Д300 не потребують утеплення. Так ми розуміємо, що газоблоки віробництва м. Обухів та м. Березань не саме дешеве задоволення, але це є якість, а економити на якості несущих стін безглуздо. Зателефонуйте за номером (098) 633-43-43 (консультації з технічних рішень) і ми спробуємо прорахувати з Вами всі плюси та мінуси.
Легкого Вам будівництва.