Яндекс Магазин Газобетона - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

e-mail: autobudpostach@ukr.net
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

ГАЗОБЕТОН AEROC

Перейти к контенту
Газобетон АЕРОК ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ http://aeroc.net.ua/ Товары в наличии
Стінові газоблоки AEROC Classic
придназначені для будівництва(зведення) несущих стін в малоповерховому (до 5 поверхів) будівництві котеджів, будинків та нежилих будівлях, для внутрішніх несущих стін, а такождля заповнення стін в монолітно-каркасних будівлях без обмежень.
Для внутрішніх міжкімнатних перегородок застосовують газобетон AEROC Classic 100 та AEROC Classic 200. Газобетон AEROC Classic 200 та AEROC Classic 250 застосовуються для зведення несущих стін з подальшим утепленням, несущих перегородок та заповнення стін монолітно-каркасних будівель з обовязковим подальшим утепленням.
Газоблоки AEROC Classic 300 та AEROC Classic 375 використовуются для зведення несущих стін у багатоповерховому будівництві, де арактеристики газоблоків AEROC EcoTerm не задовільняють проєктні вимоги. Наприклад, при будівництві багатоповерхового будинку, на перші два поверхи можливо пустити газобетон AEROC Classic, а подальші поверхи будувати з газоблоку AEROC EcoTerm.
Характеристики теплоізоляції блоків AEROC Classic 375 повністю забезпечують вимоги нашої теплової зони.
Автоклавні газобетонні блоки AEROC Classic 375 не потрібно утеплювати !!!
Газобетонні блоки AEROC EcoTerm D400
візуально нічим не відрізняються від AEROC Classic, але мають трішки інші характерестики. По-перше щільність Д-400, блоки відразу стали тепліші, більше кубів можливо загрузити на автомобіль, мінімально гарантований клас міцності В 2.5, як і AEROC Classic і т.д. Але в несущих стінах їх можна приміняти до трьох поверхів. Якщо будівля вище, то на пеші поверхи краще поставити газобетон AEROC Classic.
Блоки AEROC EcoTerm 250, як правило, придназначені для будівництва зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного мешкання. Блоки AEROC EcoTerm 300 і AEROC EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. Причому, теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC EcoTerm 375, практично на 20% перевищують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.
Газоблоки стінові AEROC EcoTerm Super Plus D-300
призначені для будівництва нисущих стін малоповерхівок (2 поверхи) та заповнення монолітно-каркасних конструкцій.
Теплоізоляціонна характеристика газобетону AEROC EcoTerm Super Plus 300 та AEROC EcoTerm Super Plus 375 на 20% вище теплоізоляції газоблоків щільністю Д-400 інших виробників Украіни.
Технічні характеристики AEROC D300

  1. Середня щільність - 300 кг / м3 (D300)
  2. Мінімально гарантований клас міцності - B 2.0
  3. Теплопровідність в сухому стані менш 0,08 Вт / м · ° С, в умовах експлуатації з урахуванням рівноважної вологості 0,09 Вт / м · ° С.
Существует достаточно обширная категория клиентов, которая ориентируется на перспективу и хотят построить себе жилье с требованиями к теплоизоляции наружных стен, близкими к стандарту энергопассивности, т.е. с сопротивлением теплопередаче R0 = 4,5?5,5 м2 . оС/Вт.

Даже самый теплый конструкционно-теплоизоляционный бетон плотностью D300, не говоря уже о более холодном D400 или D500, в однослойном исполнении толщиной 300-375 мм не может обеспечить данные показатели теплопроводности кладки.
В связи с этим, компания AEROC поставила перед собой амбициозную цель получить теплоизоляционные блоки плотностью D200, теплопроводность которых близка к теплопроводности эффективных утеплителей на основе пенополистирола или минеральной ваты.
Компания AEROC первой в Украине, да пожалуй и в странах СНГ, смогла получить теплоизоляционные плиты из ячеистого бетона плотностью D200, классом прочности на сжатие В1,0 (фактическая прочность 1,2 МПа)
Теплоизоляционные плиты AEROC Energy являются сугубо теплоизоляционными и применяются в качестве плит наружного утеплителя несущей стены из газобетона, а также других материалов.
Фактическая прочность изделий 1,2 МПа позволяет транспортировать их на достаточно большие расстояния без нарушений их целостности и производить монтаж блоков, не боясь их разрушения.
U-блоки AEROC

Газобетонні U-блоки AEROC є стіновими блоками Д-500, що мають форму лотка.
U-блоки AEROC використовують для створення бетонних поясів(під плити перекриття), для виготовлення монолітних перемичок.
Для заливки перемичок U-блоки AEROC є два варіанта.

1. Перемички заливають на полу, на стійкій основі та піднімаються за допомогою крану після повного затвердіння бетону.

2. Над дверним чи віконним проємом спочатку встановлюємо опалубку з дерева на яку устанавлюємо U-блоки AEROC. В проєм У-блоку(лоток) встановлюємо арматуру і заповнюємо бетоном. Опалубку знімаємо після повного затвердіння бетону. Спирання перемичок U-блоків AEROC має бути не менше 250 мм для запобігання руйнації опорної подушки. Для опорної подушки застосовуються лише цілі блоки.
ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" -
повний пакет документів, розрахунок необхідної кількості матеріалу, кваліфіковані консультації, підтримка клієнта 24/7
15 років на поприщі з продаж газобетону та цегли, кваліфіковані спеціалісти, дешеві та кращі перевізники, якісна продукція з гарантійними зобов'язеннями.
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

04209  м. Київ
вул. Лебединська 6
оф. 407 ТОВ "Автобудпостач"
Назад к содержимому