Ціна газобетон, купити газоблок, піноблок АЕРОК, AEROC в Хмельницькому та Хмельницькій області. - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

e-mail: autobudpostach@ukr.net
КУПИТИ ГАЗОБЕТОН У ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА НАДІЙНІШЕ
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09
Перейти к контенту

Купити газоблок піноблоки Хмельницький ціна газобетон

Недавні події в Україні чітко визначили шлях розвитку країни за західним цивілізаційним зразком. Відбувається зміна пріоритетів від кількісних до якісних показників, що в свою чергу змушує пристосовуватись до нових умов все суспільство. Найбільше в особистому житті кожного окремого домовласника це відбилось на власному будинку (Обухів газоблок Аерок Бровари), що часто не відповідає новим нормам енергозбереження та раціонального використання ресурсів, а це в свою чергу відбилось на його утриманні. Виходом із цієї проблеми може бути використання купити газоблоки Хмельницький піноблок ціна, оскільки цей будматеріал відрізняється унікальною багатофункціональністю та універсальністю. Саме дім із газобетону буде адекватно відповідати всім вимогам сучасності, та застрахує вас на багато поколінь наперед.
Як не парадоксально, але купити піноблоки Хмельницький газоблок ціна який навіть за сучасними мірками випереджає майбутнє був винайдений ще наприкінці ХІХст., а широкого застосування набув в 20-тих роках ХХст. Хоч складається він з таких же компонентів що й спочатку (пісок, вода, вапно, цемент, алюмінієва пудра), технологія виробництва Обухів газоблок Аерок Бровари удосконалювалась кожне десятиліття. Як наслідок, на сьогоднішній день людство отримало будматеріал купити газоблоки піноблок ціна Хмельницький який об'єднав в собі кращі якості дерева, каменю, пластику, глини, кирпічу, залізобетону, пінопласту та ін. До цього списку увійшли:

- достатня для зведення 5-ти поверхового будинку з Обухів газоблок Аерок Бровари, без сторонніх додаткових заходів, міцність;
- легкість купити газоблоки Хмельницький ціна піноблок, що дозволила використовувати блоки великого об'єму, а це в свою чергу значно прискорило зведення стін;
- теплоізоляція Обухів газоблок Аерок Бровари за деякими показниками перевершує по навіть мінераловатні утеплювачі;
- вогнетривкість газобетону гарантується до 1200 градусів, а після пожежі будівля буде придатною до подальшого життя в ній;
- звукоізоляція купити піноблоки Хмельницький ціна газоблок, як ще одна додаткова позитивна риса для будинків які стоять біля залізничної дороги, швидкісної траси чи будь-якого джерела шуму. 
Уже на власному досвіді у всіх позитивних сторонах Обухів газоблок Аерок Бровари переконались мешканці нових будинків із газобетону в Нетішин, Теофіполь, Нова Ушиця, Деражня, Білогір'я, Стара Синява, Красилів, Славута, Волочиськ, Ізяслав, Шепетівка. У нагоді став теплоізоляційний блок AEROC Energy для власників помешкань старого зразку в містах Віньківці, Городок, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Летичів, Полонне, Старокостянтинів, Обухів газоблок Аерок Бровари, Чемерівці, Ярмолинці.
Єдиним складним моментом з купити піноблоки ціна Хмельницький газоблок є його вибір. Небезпека прихована в тому, що на українських теренах залишилось чимало виробників з давно морально застарілою технологією виробництва, тому придбавши неякісний газобетон ви можете бути розчарованим. Саме на цьому етапі ви отримаєте якісну консультацію, та зможете купити газоблоки ціна Хмельницький піноблок найкращої якості звернувшись до компанії "Автобудпостач". Також наші логісти попіклуються про те, щоб ваш газобетон потрапив на будівельний майданчик в цілості, та якомога скоріше в райони Шепетівський, Старосинявський, Новоушицький, Кам'янець-Подільський, Деражнянський, Білогірський, купити газоблоки піноблок Хмельницький ціна, Летичівський, Славутський, Волочиський, Ярмолинецький, Ізяславський, Теофіпольський, Віньковецький, Старокостянтинівський газобетон, Красилівський, Городоцький, Чемеровецький Обухів газоблок Аерок Бровари, Полонський, Дунаєвецький.


Процедура замовлення товару:

  1. Ві телефонуєте нашому мененджеру і замовляєте по телефону всю необхідну Вам продукцію.
  2. Ми находимо авто (можливий самовивіз), завантажуємо його на заводі і відправляємо до Вас.
  3. Продукція приїздить до Вас, Ви її приймаєте, а потім розраховуєтесь.

Ми доставляємо продукцію виключно вищого сорту та найкращої якості.Хмельницька область (до 4 лютого 1954 року - Кам'янець - Подільська) - область на заході України. Утворена 22 вересня 1937 постановою ЦВК СРСР з центром у місті Кам'янці - Подільському.

Площа області становить 20,6 тисячі км ² (3,4% площі території України). Населення - 1 401 140 (на 1 січня 2004) .Центр області - місто Хмельницький.

Основні дані
Нік: Хмельницька
Країна: Україна
Заснована: 22 вересня 1937
Код КОАТУУ: 68000
Населення: 1310906 (на 1.06.2013)
Площа: 20629 км ²
Щільність населення: 64,2 чол / км ²
Поштові індекси 29000 - 32664
Телефонні коди: +380 - 38
Обласний центр: Хмельницький
Райони: 20
Смт: 24
Села: 1 410
Селища: 5
Селищні ради: 24
Сільські ради: 568
Номери автомобілів: BX
Інтернет - домени: km.ua

Історія 

Стародавні часи

Поселення на території Хмельницької області, бере свій початок з часів первіснообщинного ладу: раннього палеоліту, підтвердження цьому - археологічні розкопки. Протягом багатьох тисячоліть багато населених пунктів безслідно зникало, деякі з них знову відроджувалися, руйнувалися в роки воєн і знову відновлювалися і так зазнавали змін протягом усього свого існування. Значна частина поселень вдалося зберегли свої історичні пам'ятники до сьогодення, але їх стан досить задовільний.

Найдавніша палеолітична стоянка первісних мисливців відома поблизу села Врублівці Кам'янець - Подільського району (близько 300 тис. Р т.) У доба середнього і особливо пізнього палеоліту первісні мисливці почали заселяти територію сучасного Поділля. Найдавніші поселення цього періоду виявлені в селах Врублівці, Калачківці, Китайгород, Стара Ушиця Кам'янець - Подільського району.

У добу неоліту (VII - IV тис. До н. Е), коли людина перейшла від полювання, збирання та рибальства до відтворюючих форм господарської діяльності - мотичного землеробства і скотарства по всій території сучасної Хмельницької області утворюються поселення стародавніх землеробів і скотарів (Славута Віньковецького району і т.д.).

У IV - III тис. До н. е. Придніпров'ї та Надбужжя заселяються нащадками неолітичних племен - носіїв високорозвиненої так званої трипільської культури, землеробської культури мала великі населені пункти і досконалі будинку. У Хмельницькій області відомо близько 150 пам'яток трипільської культури. Предками стародавніх слов'ян вважаються племена так званого скіфського періоду (VII - IV ст. До н. Е). Їх могильники та поселення збереглися на всій території області.

З початку I тис. Н. е. територію Поділля заселяють ранньослов'янські племена, які входили до складу антів племінного союзу і займалися орним землеробством.

З утворенням на базі ранньослов'янських племен єдиної давньоруської держави - Київської Русі (IX - XV ст.) До її складу на території сучасного Поділля увійшли племена уличів і тиверців.

Середньовіччя

З посиленнями феодальної роздробленості Давньої Русі і виникненням окремих удільних князівств в кінці XI ст. в Придністров'ї утворюються Теребовлянське князівство, а потім, з 1141 - Галицьке, що включає увійшла південна частина сучасної Хмельницької області колонізована князем Василем Ростиславовичем (Теребовлянським), більш відома як Пониззя.

Національний історико - архітектурний заповідник «Кам'янець»

Після захоплення краю ординськими племенами 1246 р Галицько - Волинське князівство було змушене визначати свою залежність від Золотої Орди. Край був розділений на округи, населення яких платило величезну данину. Спустошувалися села і міста, руйнувалися фортеці. Ця трагічна сторінка в історії Хмельницькій, по всій Русі, тривала понад 100 років.

Скориставшись феодальною роздробленістю давньоруських земель і ослабленням їх внаслідок ординського нашестя, територію захоплюють литовські і польські феодали.

Наступ польських феодалів на українські землі посилився після Кревської унії, укладеної 1385 р між Польщею та Литвою. Внаслідок гострої боротьби між Польщею, Литовським князівством і Угорщиною захоплені ними землі Західного Поділля оголошуються (1439) окремим подільським воєводством з центром у Кам'янці - Подільському. До його складу увійшли 3 повіти: Кам'янецький, Летичівський і Червоноградський.

З середини XV в. частішають спустошливі кримсько - татарські напади на Поділля. Тільки під час нападу на Поділля, Волинь і Галичину 1575 р татари полонили понад 55 тис. Чол. Все це, безумовно, зумовило спустошення поселень края.Однако в наступні десятиліття вже спостерігається збільшення кількості поселень і населення в них.

Після Люблінської унії (тисяча п'ятсот шістьдесят дев'ять) землі Брацлавщини відійшли до Польщі, в результаті чого створюються Брацлавське воеводство.Захваченние землі заселяє польська шляхта, в її руках зосереджені основні земельні володіння. Виникають маєтку, сільські поселення збільшуються в розмірах.

Старокостянтинів. Оборонна вежа

З впровадженням в 1596 р Брестської унії під впорядкуванням православної церкви України та Білорусі, Ватикану - на землях, захоплених Польщею, у тому числі на Поділлі, посилилася релігійна і національна конфронтація.

Соціально - економічний і національно - релігійне гноблення викликало хвилю народних протестів проти польської шляхти і місцевих гнобителів, наростання визвольного руху. Це знайшло вираження у селянсько - козацьких повстаннях, які почалися з кінця XVI ст.

Новий час

За Андрусівською угодою 1667 більша частина Правобережної України і Східна Галичина, в тому числі сучасна Хмельницька, залишилася за Польщею. Протягом XVI - XVII ст. однією з форм антифеодальної боротьби були масові втечі селян із захоплених Польщею земель в південні степи в козаків.

У наступні десятиліття територія стає ареною безперервних військових сутичок, жорсткої боротьби за сфери панування. У 1672 р трехсоттисячную турецьке військо захоплює Подільське воєводство. Однак в 1699 р по Карловацкой трактатом ці землі знову відійшли до Польщі.

Всі ці події вплинули на міграційні процеси. Після того, як турки залишили Поділля (1699), почалося його заселення переважно українським, які приходили з території Руського та Волинського воєводств і селилися селами.

Подільська губернія

У квітні 1793 землі Поділля в складі Правобережної України були приєднані до Россіі.Образовавшіеся Ізяславське і Брацлавське намісництва і Кам'янецька область, пізніше перейменована в Подільську губернію У 1797 р - 1803 відбулося укрупнення повітів з яких Каменецький, Летичівський, Проскурівський, Ушицький охоплювали більшу частину сучасної Хмельницької області.

Складні соціально - економічні та політичні умови історичного розвитку Поділля зумовили особливості формування поселень, спрямованість міграційних процесів, природний приріст і динаміку етнічного складу. Значними змінами супроводжувався перехід до капіталістичних відносин. Вже в другій половині XVII ст. відбувся процес перетворення ремесла в товарне виробництво і зародження передумов мануфактури, зростання елементів товарності в сільському господарстві. Це сприяло збільшенню величини сільських поселень.

ХХ століття

Волинська губернія

На початку ХХ століття північна частина Хмельницької області входила до складу Волинської губернії, зокрема Заславського повіту, Старокостянтинівського повіту.

До того ж, деякі населені пункти нинішньої Хмельниччини утворювали більшість волостей у складі Острозького повіту (з 15 - 9) з центрами село Ганнопіль, село Довжки, село Кунів, містечко Ляхівці (нині Білогір'я), село Переросле, село Плужне, село Семенов, село Старий Кривин, село Уніів (нині - Ставищани Білогірського району), а також Новоград - Волинського повіту з центрами містечко Берездів, містечко Остропіль, містечко Полонне і Кременецького повіту з центрами містечко Ямпіль і село Святець.

25 жовтня - 2 листопада 1921 при Листопадового райони нинішньої Хмельниччини проліг шлях Подільської групи (командувач Михайло Палій - Сидорянський) Армії Української Народної Республіки.

24 - 25 листопада 1921 Подільська група (командувач - Сергій Чорний) Армії Української Народної Республіки поверталася з Листопадового рейду через Шепетівський, Славутський райони нинішньої Хмельниччини.

Промисловий розвиток і події Першої світової та громадянської воєн сильно вплинули на динаміку етнічного складу міського населення і мало змінили етнічну структуру сільського населення. Як і в XIX ст., Тут чисельно переважали українською. За даними перепису населення 1926 р Українська серед сільського населення Проскурівській і Кам'янецької округ становили від 80 до 90%. Вони займалися переважно сільським господарством і проживали у сільській місцевості.

У радянський період етносоціальні, етнокультурні та демографічні процеси на Поділлі розвивалися неоднозначно. Певною мірою вони коригувалися територіальними змінами, пов'язаними з адміністративними перетвореннями і змінами чисельного складу населення.

Хмельницька область як і всі сільськогосподарські зони України, зазнало відчутних втрат у населення внаслідок примусової колективізації і особливо голоду 1932 - 1933 рр Разом з репресіями 30 - х років втрати населення на Поділлі становили майже 5 млн. Чоловік, в основному - це сільські жителі.

Промисловість

Хмельницька АЕС

Важливе місце серед галузей промисловості займає машинобудування та металообробка, де зайнято 44,2% загальної кількості працюючих у промисловості. Підприємства цієї галузі випускають верстати, ковальсько - пресове обладнання, трансформатори, сільськогосподарські машини для рослинництва, технологічне обладнання для переробних галузей агропромислового комплексу, кабель, електротехнічні вироби. Найбільші підприємства області - ВАТ «Укрелектроапарат», «Катіон», «Адвіс», «Пригма - Прес», «Термопластавтомат», ВО «Новатор», Кам'янець - подільські АТВТ «Мотор» і заводи "Електроприлад" і кабельний, ВАТ «Шепетівський завод культиваторів », Волочиський ВАТ« Номінал », верстатобудівне ВАТ« Говер »у Городку та ін ..

Підприємствами області в минулому році освоєно виробництво нових видів продукції. Серед них кормозбиральний комбайн «Марал - 125 Поділля» (ВАТ «Адвіс»), техніка для виготовлення тари і упаковки (ВАТ «Термопласт - автомат"), котли опалювальні (ВАТ "Темп"), нові види дискових твердосплавних пил (Кам'янець - Подільський завод дереворізального інструменту «Мотор»), конденсатори електролітичні нової серії (ВАТ «Катіон»), комбінований ґрунтообробний агрегат «Поділля» (ВАТ «Шепетівський завод культиваторів»), гама нових трансформаторів (ВАТ «Укрелектроапарат»), радіостанції для тепловозів і електровозів (об'єднання «Новатор»), електропилососи (Шепетівський завод «Пульсар»). Освоєно випуск лічильників газу, води і тепла та іншої продукції.

Провідне місце займає харчова промисловість, обсяги виробництва продукції якої складають 35,4% загально обласних обсягів. Харчова промисловість представлена ​​такими галузями, як цукрова, хлібопекарська, кондитерська, макаронна, овочеконсервна, м'ясна і молочна, спиртова, пивоварна, борошномельно - круп'яна, тютюнова та ін., В яких зайнято 22,4% загальної кількості працівників промислових підприємств області.

Хмельницька область - один з найважливіших в Україні регіонів цукроваріння, де діють 16 цукрових заводів. Найбільші цукрові заводи розташовані у Хмельницькому, Шепетівці, Кам'янець - Подільському, Теофіполі, Городку, Деражні.

Легка промисловість області розвивається на основі переробки місцевої сировини (шкіра) і сировини завозиться (вовна, бавовна, текстиль, шкіра). У ній виділяються такі галузі: швейна, текстильна, взуттєва, трикотажна, галантерейна. Серед найбільших підприємств області Хмельницькі ВАТ «Взутекс», ВАТ «Шкіргалантерея», ЗАТ «Хмельницьклегпром», Дунаєвецька суконна фабрика, Волочиська швейна фабрика «Горинь».

Лісова і деревообробна промисловість випускає меблі, тару, будівельні матеріали, папір, картон. Найбільші меблеві фабрики знаходяться в Хмельницькому, Ізяславі, Летичеві. Великим попитом користується продукція АТ «Славутсько - Полянська паперова фабрика» і «Понінківський картонно - паперовий комбінат».

Велике значення для розвитку економіки області має електроенергетика у м Нетішин 1987 діє Хмельницька АЕС, що підключена до енергосистем України і країн Центральної Європи. У загальній структурі обсягу промислового виробництва частка енергетики становить 34,2%.

В області також працюють підприємства, що випускають товари побутової хімії (Славутський завод "Лотос"), музичні інструменти (Ізяславська фабрика «Октава»), посуд, медичні інструменти, культтовари та інші товари народного споживання.

Агропромисловий комплекс

На території Хмельницької області знаходиться майже 4% всіх сільськогосподарських угідь України. Першість серед галузей сільського господарства тримає рослинництво.

Найбільші посівні площі в області займають зернові культури, а серед них - озима пшениця. Вирощують також ячмінь, горох, овес, гречку, кукурудзу.

Хмельницька - один з найважливіших регіонів вирощування цукрових буряків.

Важливою галуззю рослинництва є вирощування картоплі.

Петру батоги (лат. Cichorium intybus)

Ефіроолійних культур займаються у Летичівському Деражнянському, Хмельницькому районах, цикорій у Славутському і Старокостянтинівському районах.

Природні умови сприятливі для розвитку овочівництва, але посівні площі овочевих культур ще невеликі. Більше 40% посівних площ займають кормові культури (багаторічні трави, кукурудза на силос, горох, вика, кормові буряки, люцерна, ріпак).

Поділля - це край садівництва. Основні плодові культури: яблуня, груша, абрикос, вишня, черешня, волоський горіх. Найбільша концентрація садів - у Придністров'ї (Віньковецький, Дунаєвецький, Новоушицький, Кам'янець - Подільський райони).

Тваринництво в області базується на польовому кормовиробництві, природних пасовищах, відходах харчової промисловості, виробництві комбікормів Найважливішими галузями є м'ясо - молочне скотарство і свинарство. Розвинуті також птахівництво, вівчарство, кролівництво, бджільництво, рибальство.

В області розроблена програма інтенсифікації тваринницької галузі, в основу якої покладено створення спеціалізованих масивів маточного поголів'я, конкурентноспроможної молочної і м'ясної худоби, збільшення питомої ваги гібридного і місцевого молодняка свиней. Діє мережа племінних заводів і ферм. Передбачається змінити структуру основного стада в напрямку збільшення корів м'ясного напрямку в районах Поліської зони, зменшення чисельності дійного стада компенсувати підвищенням його продуктивності.

Транспортна - комунікаційна інфраструктура

Хмельницька область має добре розвинену транспортну мережу. Важливе значення має її положення на транспортних магістралях, що зв'язують основні промислові райони України (столичний Харківський, Придніпров'я, Донбас) і Росії, а також чорноморські порти із західноукраїнськими - українськими областями та країнами Центральної та Східної Європи.

Автомагістраль Н03

З півночі на південь область перетинають залізниця і ряд автошляхів, що виходять Білорусь і країни Балтії, Молдову та країни Південно - Східної Європи.

Головне місце у перевезенні вантажів і пасажирів як у межах області, так і в інші регіони країни, займає залізничний транспорт. Область розташована в зоні діяльності Південно - Західної залізниці, на її території функціонує 40 залізничних станцій. Найбільшими залізничними вузлами в області є станції Шепетівка і Гречани, яка розташована в Хмельницькому.

Обласний центр має зручне залізничне сполучення з європейськими столицями: Москвою, Прагою, Братиславою, Варшавою, Будапештом, Белградом.

Транспортне сполучення в майбутньому стане ще краще планується будівництво високошвидкісної автомобільної «Західна Європа - Київ», яка проходитиме по території області.

Автомагістраль М12

У Хмельницькому розташований аеропорт, що відповідає вимогам статусу міжнародного.

Трубопровідний транспорт представлений газопроводами, які перетинають територію області: "Союз" (Оренбург - західний кордон України), «Уренгой - Ужгород», «Дашава - Київ».

Отримують подальший розвиток в області засоби телекомунікацій. На території області прокладено волоконно - оптичний кабель "Київ - Захід», активно розширює зону діяльності система міжнародного зв'язку «Утел», розвивається мережа мобільного телефонного зв'язку.

Через Хмельницьку область проходять автодороги М12 і Н03.

Освіта

Національний університет ім.І. Огієнка Хмельницький університет управління та права

В області достатньо розвинена система вищої освіти. До того ж, спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості людей мають наукові звання. Якщо в 2006 році в області було 43 професори, то зараз - 56, доцентів було 27, зараз - 32. У Хмельницькому національному університеті працюють наукові центри. На Хмельниччині функціонує 31 вищий навчальний заклад II - IV рівнів акредитації. В області достатньо закладів з підготовки фахівців для сільського господарства, педагогів, економістів, управлінців і фахівців деяких технічних спеціальностей. Зате відсутні можливості для підготовки медиків (за винятком молодших і середніх медпрацівників) і фахівців технічних професій вузької спеціалізації. В інститутах, університетах та академіях області навчається близько 50 тис. Студентів, що майже вдвічі більше, ніж було в 1998 році.

Географія

Місцезнаходження

Хмельницька розташована на стику двох історико - географічних регіонів - Правобережжя і Західної України. У своїх сучасних межах область існує з 22 вересня 1937 року, коли постановою ВЦВК СРСР було створено Кам'янець - Подільську область. У травні 1941 року обласний центр був перенесений у м Проскурів, але в січні 1954 область перейменували, назвавши Хмельницькій, а обласний центр перенесли в м Хмельницький.

Територія області розташована між 48 ° 27 'і 50 ° 37' північної широти і між 26 ° 09 'і 27 ° 56' східної довготи. Протяжність області з півночі на південь 220 км, а з заходу на схід - 120 км. Межує на північному - заході з Рівненською, на північному - сході з Житомирською, на сході з Вінницькою, на півдні з Чернівецькою, на заході з Тернопільською областями.

Клімат

Клімат помірно континентальний з м'якою зимою (середня температура січня - 5 ° C) і теплим, вологим (середня температура липня +19 ° C) літом. Кількість опадів, 70% яких припадає на теплий період, становить 500 - 640 мм на рік. Поверхня області в основному становить пологоволнистую лесових рівнину. На півночі регіону розташована Поліська низовина (з абсолютними висотами до 240 м), на північному - заході - Волинська, у центрі - Придніпровська (до 380 м) і на півдні - Подільська (до 400 м) височини. В області знаходяться верхні течії річок Горинь, Случ і Південний Буг, що визначають природний вигляд районів Полісся і Поділля. Але особливо мальовничі глибоко і хитромудро врізані долини Дністра та його лівих приток (Збруча, Жванчик, Смотрич, Тернава, Ушиці та ін.)., Місцями утворюють ефектні каньйони і захоплюючі краєвиди.

Рельєф

Панорама Дністра Річка Горинь в Ізяславі

Велику центральну частину області займає Подільська височина (переважні висоти 270 - 370 м), по якій проходять вододіли Дніпра, Південного Бугу та Дністра.

На північному - заході в межі області заходить Волинська височина (висоти до 329 м), а на півночі - Поліська низовина (висоти 200 - 250 м).

Південно - захід перетинає Товтровий кряж, на якому знаходиться найвища точка області - гора Велика Бугаїха (409 м). Тут поширені карстові форми рельєфу, зустрічаються печери (Атлантида, Залучанська).

Крайній південь має пасмоподібну поверхню, розчленовану каньйоноподібними долинами приток Дністра. Рівень Дністровського водосховища (121 м) є найнижчою висотною відміткою.

Річки. Озера

Території області течуть 120 річок довжиною понад 10 км кожна. Найбільшими є Дністер (довжина в межах області 160 км) з притоками Збруч, Смотрич, Ушиця; Південний Буг (довжина в межах області 120 км) з притоками Бужок, Вовк, Іква; річки Дніпровського басейну - Горинь, Случ, Хомора.

Озер мало. Зустрічаються переважно в басейні Горині, а також Блакитні озера, що утворилися на місці відпрацьованих торф'яних кар'єрів. Найбільше водосховище - Дністровське. Побудований 1 858 ставків і водосховищ, головним чином в басейнах Горині та Південного Бугу, зокрема Щедрівське (+1258 га), Новоставська (+1168 га), Кузьминське (765 га).

Територією області протікає більше 3000 річок і струмків. Найбільші річки - Дністер, Південний Буг, Горинь, Случ, Збруч, Смотрич, Хомора.Область має 60 водосховищ з обсягом води 153 млн.куб.м, 1799 ставків. Найбільші водосховища - Дністровський і Щедрівське на Південному Бузі. За запасами водних ресурсів регіон займає 6 місце в країні.

Природні ресурси

В області держбаланс враховується 391 родовище з 26 видів різних корисних копалин. Область є одним з головних постачальників карбонатної сировини для цукрової промисловості України. Враховується 7 родовищ вапняків, запаси яких становлять 121,5 млн.тонн (37,1% від запасів в Україні). В останні роки встановлена ​​висока ефективність використання сапонітових глин. Завершена детальна розвідка Варварівського родовища у Славутському районі, як найбільш перспектівного.Утвержденние запаси сапонітових глин Варварівської і Ташківськоі ділянок кількістю 22663,5 тис.тонн. Враховується 9 родовищ первинних каолінів, загальні запаси яких становлять 8231,1 тис. Тонн. Цементна галузь області спирається на 2 родовища Кривинський у Славутському районі та ГУМЕНЕЦЬКЕ родовище в Кам'янець - Подільському районі. На території області враховуються 80 родовищ торфу, 19 родовищ гранітів, 126 родовищ цегельно - черепичної сировини, 23 родовища піску, родовище апатитів, 3 родовища крейди в Білогірському районі, родовище травертину в Кам'янець - Подільському районі та фосфоритів в Білогірському районе.Пітьевие і технічні підземні води у Хмельницькiй областi для господарсько - питного та виробничо - технічного водопостачання розвідані на 45 ділянках.

Корисні копалини

Хмельницька область багата різноманітними нерудні корисні копалини, насамперед, природні будівельні матеріали. Цьому сприяють як кристалічні породи щита, так і осадові відкладення його західного схилу. У той же час вона зовсім позбавлена ​​металевих мінеральних ресурсів, а з числа горючих є лише поклади торфу.

Геологія

У геоструктурному відношенні територія області пов'язана з Українським щитом і його Західним схилом. Східна частина лежить в межах Волино - Подільського тектонічного блоку і відзначається близьким до поверхні заляганням порід кристалічного фундаменту - гранітоїдів, гнейсів, кристалічних сланців. Територія на Заході від Ізогіпс поверхні фундаменту 300 м відноситься до Волино - Подільської моноклинали і характеризується нарощуванням зі Сходу на Південно - Захід осадового чохла - пісковики, аргіліти, піски венда, мергелі і доломіт силуру, на крайньому південному - заході - глинисто - піщані відкладення девону ; майже повсюдно поширена нижньокрейдових товща - пісковики, піски, трепелу і неогенові вапняки, піски, глини.

ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" -
повний пакет документів, розрахунок необхідної кількості матеріалу, кваліфіковані консультації, підтримка клієнта 24/7
15 років на поприщі з продаж газобетону та цегли, кваліфіковані спеціалісти, дешеві та кращі перевізники, якісна продукція з гарантійними зобов'язеннями.
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

04209  м. Київ
вул. Лебединська 6
оф. 407 ТОВ "Автобудпостач"
Назад к содержимому