Газобетон, пеноблок, газоблок купить без потерь. Как правильно выбрать производителя газобетона ? - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

e-mail: autobudpostach@ukr.net
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

ГАЗОБЕТОН AEROC

Перейти к контенту
Скупий платить двічі !!!
Шановні покупці газобетону, не спішіть купувати дешевий газобетон,- як правило Ви нічого не виграєте, а частіше і програєте !!!

Історію, яку я Вам хочу розказати, сталася з моїм товаришем, який також продає будівельні матеріали і в тому числі газобетон. Але це не єденичний випадок, при доставці газобетону нижчої якості та нижчої вартості. На просторах інтернету нашої країни купити газобетон не проблема,- як мінімум п'ятьдесят компаній Вам запропонують газобетон різних виробників. Самий найдорожчий газобетон АЕРОК. І коли Ви телефонуєте, Вам говорять, що він дорогий, але не самий якісний, можливо і мають рацію... Але !!! Повірте !!! Нам, продавцям газобетону, набагато спокійніше продавати газоблоки АЭРОК ніж газобетон інших виробників України. Чому так? Тому що, коли блоки загружені на заводі, такими ж вони і доїзжають на будмайданчик до замовника. Бувають моменти, коли і AEROC приходить не найкращої якості, але тоді завод відшкодовує збитки. Тому нам, дилерам, набагато простіше мати справу з заводом АЕРОК, хоть ми і продаємо газобетон інших виробників газобетон України. Повертаємся до історії мого товариша...
 Дальше повністю цитую статтю мого товариша...
Усі покупці «клюють» на вигідну, на перший погляд, ціну на газобетон ХХХ і зачасту запитують: чим все-таки видрізняється газобетон ХХХ від дорожчого аж на 150 грн за 1 м3 газоблоку Аерок. Це не піар-стаття, а життєва правда!!!​

  1. Дуже погані піддони. Дошка неналежної товщини, яка не витримує нагрузки ваги газобетону. При транспортіровці по нашим, не завжди найкращих дорогах, не завжди піддон приїзжає цілим. Наслідки Ви усвідомлюєте.
  2. Термоплівка якою запакований газобетон ХХХ не належної якості, із-за цього не виконує своїх прямих призначень.
  3. Нижній ряд газобетону, як правило, не витримує навантажень із-за перегруза піддону (враховуємо якість піддону та плівки).
  4. Геометрія блоку ХХХ не завжди відповідає стандарту +/- 1.5-2.0 мм, а перевищує до 4 мм.
  5. Саме головне !!! Плотність Д-500 і Д-400 не завжди витримується (етикетки можна приклеїти любі), а міцність В 2,0. Хочу відмітити, що у АЕРОК В 2.5

Газобетон АЕРОК Д-400 (В2,5) міцніший, чим газобетон ХХХ Д-500 (В2,0) !!!
Газобетон ЕкоТерм Д-300 (В2,0) по своїм показникам набагато перевищує по якості своїх конкурентів з міцністю В2,0 та саме головне він набагато тепліший, і з нього можна будувати будинки і потім їх не утеплювати.

Курчат рахують по осені !!! Перед тим, як купувати дешевий газобетон сім раз подумайте !!!
В чому єкономія ???

Нижче фото, які замовник прислав с притензією моєму товаришу ...
ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" -
повний пакет документів, розрахунок необхідної кількості матеріалу, кваліфіковані консультації, підтримка клієнта 24/7
15 років на поприщі з продаж газобетону та цегли, кваліфіковані спеціалісти, дешеві та кращі перевізники, якісна продукція з гарантійними зобов'язеннями.
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

04209  м. Київ
вул. Лебединська 6
оф. 407 ТОВ "Автобудпостач"
Назад к содержимому