Характеристики газоблоков

С помощью предлагаемого «калькулятора» Вы можете самостоятельно рассчитать количество газобетонных блоков AEROC , которое потребуется Вам для строительства.
Выберите тип блока (длина х толщина х высота)
Введите общую длину газобетонных стен, м
Введите среднюю высоту стен, м
Введите общую площадь оконных и дверных проемов, кв.м

РЕЗУЛЬТАТ ПРОСЧЕТА ИМЕЕТ РЕКОМЕНДАТЕЛЬНЫЙ ХАРАКТЕР

Кол-во блоков AEROC для стоительства описаных стен, с вычетом площади отверстий, с учетом запаса на подрезку 5% составит

{{ vm3 }} в куб. м.
{{ vm2 }} в кв. м.
{{ vpcs }} в шт.

Общее кол-во блоков AEROC, кратное поддону

{{ btotalcountm3 }} в куб. м.
{{ btotalcountm2 }} в кв. м.
{{ btotalcountpcs }} в шт.

Кол-во поддонов

{{ deccount }} шт.

Транспортный вес одного поддона и всего

{{ onedecweight1 }} кг.
{{ decweight }} кг.

Кол-во мешков клея AEROC

{{ gluecnt }} шт.

Форма заказа

Характеристики и сертификаты на газобетон, прочая документация, приимущества газобетона AEROC.

Повні розміри, вага та кількість газобетону в піддоні Ви зможете найти в розділі "таблиці".
Мікроклімат
Газобетон являє собою штучний камінь з рівномірно розподіленими порами - осередками. Завдяки комірчастої структурі чудово утримує тепло всередині приміщення, полегшуючи його обігрів, при цьому теплоізоляційні властивості стін з пористого бетону в 3 - 5 разів вище, ніж у цегли і в 8 разів вище, ніж у важкого бетону при однакових температурних умовах.
Легко піддається обробці
Легко піддається обробці. Ніздрюватий бетон володіє легкістю і оброблюваністю, властивими дереву. Він пиляється, свердлиться, стружеться і фрезерується будь-яким ріжучим інструментом. У ньому легко можна влаштовувати різні кріплення і виконувати проводку. Реалізовувати самі хитромудрі архітектурні рішення - арки, колони, каміни та ін.
Легка вага
Газобетон - легкий будівельний матеріал, об'ємна вага якого може варіюватися в діапазоні від 300 до 1200 кг / м3. Проте в даний час, враховуючи комплексні вимоги до сучасних будівельних матеріалів, насамперед по теплопровідності, оптимально випускати ніздрюваті бетони з мінімальним об'ємною вагою 300-500 кг / м3.
Пожежобезпека
Ніздрюватий бетон відноситься до пожежобезпечним матеріалами: він не горить, не виділяє токсичних компонентів, перешкоджає поширенню вогню при пожежі. Будинки, побудовані з пористого бетону, що не згоряють, їх конструкції залишаються в незмінному вигляді і для усунення наслідків пожежі потрібно лише оновлення внутрішньої обробки. Будівельні елементи з ніздрюватого бетону задовольняють будь-яким класам по вогнестійкості.
Екологія
Ніздрюватий бетон виготовляють з вапна, цементу, піску і води. Це - традиційні сировинні матеріали, які не містять шкідливих домішок. При твердінні бетону в автоклаві в середовищі насиченої пари при температурі 175-185 0С навіть випадково потрапили органічні домішки вигорають і випаровуються. Тому укладені в будівлі вироби не є носіями шкідливих компонентів і не виділяють їх в період експлуатації під впливом вологи, температури, навколишнього середовища.
Енергозбереження
З блоків AEROC можна побудувати теплу зовнішню стіну без використання додаткової теплоізоляції, що відповідає вимогам по енергоефективності будівель. Повітронепроникна, завдяки закритим порам стіна, значно скоротить витрату енергії на опалення.
Звукоізоляція
Ніздрюватий бетон завдяки комірчастої структурі володіє достатньо високою здібністю до поглинання звуку. У будівель з газобетону, в більшості випадків, забезпечуються діючі вимоги щодо захисту від шуму без будь-яких додаткових заходів щодо поліпшення звукоізоляції.