Якісний підхід до виробництва газоблоку KCS Kipaş Gazbeton - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

ГАЗОБЕТОН ВЕДУЩИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ

ПРЯМЫЕ ПОСТАВКИ - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

ГАЗОБЕТОН ВЕДУЩИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ
ПРЯМЫЕ ПОСТАВКИ - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"
ГАЗОБЕТОН ВЕДУЩИХ
ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ
ПРЯМЫЕ ПОСТАВКИ
ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

Перейти к контенту
Наш продукт - газобетон, що пропонує свободу дизайнеру, економічний зиск для виробника, безпека та комфорт для користувача
 
Пріоритетом KÇS Kipaş Gazbeton є створення та підтримка виробничих систем, які цінують здоров'я всіх живих істот, особливо людей, які працюють в нашому колективі.
     
• Завдяки підходу до сталого розвитку компанія виконує всі свої обов'язки щодо захисту навколишнього середовища, ефективного використання ресурсів та переробки відходів.
• Відстежуваність продукції; Він забезпечує на кожному етапі трикутника сировина-виробництво-споживання,
• Застосовуючи принцип безперервного вдосконалення та розвитку на кожному етапі, він стежить за виконанням своєї діяльності та системи, ставить цілі для вдосконалення та рухається в цьому напрямку.
• Діє з підходом до управління за участю, щоб зробити правильні речі з першого разу,
• Щоб мати можливість точно та швидко реагувати на очікування клієнтів, які постійно змінюються, він реалізує свою інноваційну перспективу, яка забезпечує єдність цілей та ідей у ​​своїх продуктах, системах та робочих середовищах.
• Безпечні машини, безпечне робоче середовище, принцип здорового персоналу, шляхом аналізу ризиків та управління нульовими нещасними випадками на виробництві,
• Виконує зобов'язання щодо підтримки довіри своїх клієнтів.
• Він продовжує свої застосування, засновані на вимірюванні та знаннях, для задоволення мінливих запитів клієнтів шляхом вирішення проблем.
• Діє відповідно до законів та етичних цінностей. Виробляє та реалізує проекти з почуттям корпоративної відповідальності.
• Він працює з усіма своїми співробітниками та зацікавленими сторонами з необхідною координацією та усвідомленням відповідальності, щоб дотримуватись вищезазначених принципів.
ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" -
повний пакет документів, розрахунок необхідної кількості матеріалу, кваліфіковані консультації, підтримка клієнта 24/7
15 років на поприщі з продаж газобетону та цегли, кваліфіковані спеціалісти, дешеві та кращі перевізники, якісна продукція з гарантійними зобов'язеннями.
  +38 (097) 401-09-09
  +38 (095) 401-09-09
  +38 (093) 401-09-09

  04209  м. Київ
  вул. Лебединська 6
  оф. 407 ТОВ "Автобудпостач"
Назад к содержимому