Купить газобетон АЭРОК в Киевской облати. - ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ"

e-mail: autobudpostach@ukr.net
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

ГАЗОБЕТОН AEROC

Перейти к контенту

Шановне Панство, пропонуємо Вам газобетон АЕРОК в м. Київ та Київській області.
Проводимо доставку газобетону по всіх районних центрах та селах, ціна на газобетон нижче, чим на заводі. У нас купити газоблок AEROC вигідніше тому, що не потрібно нікуди їхати, а чекаєте на продукцію вдома і при отриманні блоків розраховуєтесь. Доставка кран-маніпулятор. Каталог товару можете продивитись на головній сторінці сайта а потім перезвонити нашому мененджеру і получити повну інформацію про продукцію, яка Вас цікавать.

Процедура купівлі газобетону така:
  1. Ви замовляєте у нас потрібну кількість газоблоку.
  2. Ми доставляемо газобетон до Вас на будівельний майданчик.
  3. Ви розраховуєтесь за отриману продукцію.

Хочемо зауважити, що ми чудово розуміємо як найкраще і найдешевше доставити газоблоки. При доставці товару потрібно враховувати всі фактори і особливості Вашого місцезнаходження. По Київській області, як правило, дешевше доставляти кран-маніпулятором, але все одно потрібно прораховувати кожну поставку газобетону.

Київська область
 
Освіта Київської області було 27 лютого 1932 Площа всієї області становить 28,1 тис. Кв. км (4,7% від території України). Вигідне розташована в центральній частині України, в середній течії річки Дніпро. Межі області: на півночі з Гомельською областю Білорусі, на сході - з Чернігівською і Полтавською, на південному сході і півдні - з Черкаською, на південному заході - з Вінницькою, на заході - з Житомирською областями. Адміністративний центр - місто Київ, який є містом республіканського підпорядкування і відповідно представляє собою окремий адміністративний суб'єкт України.
 
Географія.
На півночі Київська область знаходиться в межах Поліської, а південна частина - головним чином на Придніпровській низовині, на південно-західну частину області заходять знамениті відроги Придніпровської височини. На більшій території області знаходяться в основному лісові, а також лісостепові ландшафти. Область не надто багата корисними копалинами. Тут іноді зустрічаються торф, буре вугілля, деякі будівельні матеріали. Найбільше значення мають запаси будівельних матеріалів.
Клімат в основному помірно-континентальний, м'який з достатньою вологістю. Зима в середньому тривала, помірна і відносно нехолодна, літо відносно тепле і вологе.
Головні річки: Дніпро та його притоки - Прип'ять з Ужем, Тетерів зі Здвижем, Стугна, Десна, Трубіж, Кам'янка.
 
Населення.
Чисельність населення всієї області - 1849,6 тис. Осіб (3,7% від населення України), у тому числі міське населення - 57,9%, а сільське - 42,1%. Щільність населення - 66,3 чол. на кв. км.
Вікове покоління Київської області багато в чому, схоже, з середньою структурою населення по Україні. Єдина відмінність: дещо менша частка осіб працездатного населення, порівняно з середньоукраїнські показники.
Національний склад населення області досить стабільний і однорідний. Основну частину населення становлять українці. Їх частка в структурі - близько 90%. Наступна за величиною етнічна група - росіяни (близько 8%). Також далі йдуть білоруси. Інша частина населення незначна - менше 0,1%. У територіальному розрізі чітко видно закономірність у диференціації етнічного складу, насамперед між сільською і міською місцевостями. Для Київської області, як і для багатьох інших областей, характерно зосередження представників нетитульних етносів в більш великих населених пунктах - містах і селищах міського типу.
 
Релігії.
Сьогодні лідируючим на Київщині залишається православ'я - 65 відсотків від загальної кількості релігійних громад. Православ'я в області представляють 5 Церков і одна єпархія (консисторія).
В області зареєстровано статути 21 релігійних громад Римо-Католицької Церкви та 18 - Української Греко-Католицької Церкви.
Протестантські церкви в Київській області традиційно представлені євангельськими християнами-баптистами, християнами віри євангельської, адвентисти сьомого дня, Свідками Єгови, євангельськими християнами, пресвитерианами, мормонами, методистами, Назаряном.
 
Економіка.
Київська область - досить добре розвинений індустріально-аграрний регіон України. У структурі ВВП лідируюче місце займає промисловість, на другому місці знаходиться сільське господарство, далі йдуть транспорт, будівництво та сфера послуг. Важливу основу промисловості становлять електроенергетика і харчова промисловість, виділяються також хімія і нафтохімія, машинобудування і металообробка.
 
Промисловість.
Машинобудування і металообробка спеціалізуються на виробництві різного устаткування для хімічної промисловості (Фастівський завод хімічного машинобудування "Червоний жовтень") і безлічі підприємств торгівлі, екскаваторів (Бородянський екскаваторний завод), меліоративної техніки, різноманітних машин для тваринництва і кормовиробництва, електротехнічних виробів побутового призначення - холодильників ( Васильківський завод холодильників), світлотехнічного обладнання (Броварський світлотехнічний завод), кондиціонерів.
На всій території області розташовані Київська ГЕС, Трипільська ТЕС, Київська ГАЕС.
Серед діючих підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості - Білоцерківське виробниче об'єднання шин і резіноасбестових виробів і завод гумотехнічних виробів, знаменитий Броварський завод пластмас. Мікробіологічна промисловість представлена ​​Трипільським біохімічним заводом. В Обухові картонно-паперовий комбінат. Підприємства харчової промисловості: цукрові (основні - в Яготині та смт. Гребінки), молочні, маслоробні, спиртові, крохмальні, консервні заводи, мясоптіцекомбінат.
Легка промисловість об'єднує безліч підприємств: швейної, шкіряної, трикотажної, льонообробна галузей (розташовані в містах Переяславі-Хмельницькому, Сквирі, Фастові, Броварах, Білій Церкві, Василькові, Богуславі та ін.).
На основі місцевих мінерально-сировинних і лісових ресурсів добре розвинена будівельна і деревообробна промисловість: заводи залізобетонних виробів (Біла Церква, Бровари, Вишгород), цегляні, з обробки граніту (Буча), скляні, по виробництву санітарно-технічних виробів. Здійснюється видобуток граніту поблизу Богуслава і Білої Церкви. На території області вигідно сформувалися Київський і Білоцерківський промислові вузли.
 
Сільське господарство.
Велика протяжність області з півночі на південь при поєднанні різних за природними характеристиками ділянок півночі і півдня дає гарне різноманітність сільського господарства. Крім того, дуже сильний слід накладає столичне становище. Сільське господарство Київської області характеризується великим рівнем розвитку. Спеціалізація сільського господарства області це - зерноводство, буряківництво м'ясомолочне тваринництво.
В області +1771 тис. Га під сільськогосподарськими угіддями. Площа всіх зрошуваних земель - 122,3 тис.га, осушених - 176,8 тис.га.
Сільське господарство області характеризується добре розвиненим високотоварним зерновим господарством (основна культура - озима пшениця), виробництвом технічних культур (льон-довгунець, цукровий буряк), овочів, картоплі.
Тваринництво успішно спеціалізується на об'ємному виробництві м'ясомолочної продукції, яєць. Також добре розвинені птахівництво, свинарство, бджільництво, кролівництві, рибне господарство.
ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" -
повний пакет документів, розрахунок необхідної кількості матеріалу, кваліфіковані консультації, підтримка клієнта 24/7
15 років на поприщі з продаж газобетону та цегли, кваліфіковані спеціалісти, дешеві та кращі перевізники, якісна продукція з гарантійними зобов'язеннями.
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09

04209  м. Київ
вул. Лебединська 6
оф. 407 ТОВ "Автобудпостач"
Назад к содержимому