Проектирование

Проектування, проекти будинків.

  1. Ні в якому разі не слід будувати не маючи остаточного плану та повного проекту.
  2. Головне в будівництві,- грамотний і досконалий план-проект. Проект с повними комунікаційними характеристиками, розрахункова частина, матеріальна частина. Маючи повну професійну проектну документацію Ви посилюете контроль над будівельним процесом та матеріальними витратами. Головне остаточно зупинитись з планом будівництва в період проектування будівництва, тому що перепроектовувати не завжди легко:
  • Не варто заливати фундамент, на маючи повного проектного рішення по сантехніці. В бетоні вирізати каналізаційні проходи дуже важко та дорого.
  • При проектуванні враховуйте розташування мебелі, щоб кімнати були не занадто малі для ваших дізайнерських рішень.
  • Головне, та дуже важливо !!! Таке враження, що нашим проектантам віддають відкат будівельники. Вони дуже часто в проекти закладають більше матеріалів, чим це потрібно. Ось наприклад: в фундамент арматури прорахувують більше, ніж потрібно; при розрахунку двух- трьохповерхового котеджу закладають газобетон з щільністю Д-500, коли завод "АЕРОК" рекомендує газобетон EcoTerm D300 з щільністю 300 кг/м3 та міцністю В2.5 При можливості майте ще одного спеціаліста, щоб перевірити проектні розрахунки.