Газобетон в Ровно

Шановні жителі Рівенщини, ми зацікавлені щоб Ви купували газобетонні блоки у нас, тому хочемо запропонувати найкращу ціну на газоблок та умови доставки зробити зручними та вчасними. Рівенська область знаходиться в чудовому географічному положенні відносно заводів виробників газобетонних блоків, що дозволяє суттєво економити на доставці газоблоків.
ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ пропонує для Вас газобетонні блоки виробництва гігантів "АЕРОК" Обухів та Березань і "СТОУНЛАЙТ" Бровари. Не будемо пудрити Вам мізки щодо якості та переваг одного блоку над іншим, Ви й самі вже для себе рішили який газоблок купувати. Але якщо вагаєтесь то телефонуйте нашим менеджерам та отримуйте кваліфіковану консультацію і замовляйте продукцію.
Ознайомитися с продукцією Ви можете в розділах нашого сайту. Так, газобетон АЕРОК представлений в повному асортименті, але газобетон СТОУНЛАЙТ представлений в скороченому і зручному каталозі. Умови доставки та оплати ідентичні. Купуйте газобетонні блоки та рекомендуйте нас своїм сусідам та друзям. Ми Вас не підведемо.

Районні центри Вашого краю куди доставляється продукція: Дубно, Сарни, Березне, Радивилів, Острог, Костопіль, Здолбунів, Дубровиця, Володимирець, Млинів, Корець, Рокитне, Гоща, Зарічне, Демидівка, а також в кожне селище і хутір Рівенської області.
+38 (097) 401-09-09
+38 (095) 401-09-09
+38 (093) 401-09-09