Условия оплаты

УМОВИ ОПЛАТИ ГАЗОБЕТОНУ

 

 

Вітаємо Вас, Шановні Покупці газобетону АЕРОК. Дуже важливо, щоб Ви прочитали цю статтю і зрозуміли нас, як ми розуміємо Вас.
На сьогоднішній день дуже багато шахраїв, ми це чудово розуміємо, і тому відправляти повну передплату за продукцію страшно. Більше того, є багато продавців газобетону, які везуть продукцію без передплати. Ми також старалися возити без передплати (на сьогоднішній день без передплати возимо тільки по Київській області), але зіткнулися з тимиж самими шахраями... Проаналізувавши ситуацію ми пропонуємо Вам такий спосіб розрахунку,- Ви робите передплату в сумі від 1000 до 3000 грн., ми привозимо Вам продукцію на об'єкт і Ви після доставки товару (авто з газобетоном вже у Вас) повністю розраховуєтесь з нами.

Зрозумійте, будь-ласка, нас також. На ринку газобетону дуже багато продавців, не всі вони "адекватні" і коли вони хочуть "насолити" давно існуючим фірмам, вони телефонують і замовляють газобетон в різні точки України. При цьому наші мененджери виконують роботу по доставці газобетону (находять попутній транспорт, замовляють продукцію на заводі, проплачують її стовідсотково, і відправляють по місцю замовлення), а там телефон вимкнений і ніхто не виходить на звязок. Наша компанія прицьому несе великі збитки. Та ще й хватає багато не зовсім порядних покупців, які замовляють у трьох-чотирох компаніях, а потім приймають товар від однієї. Але ж зрозумійте, що це не одяг по Новій Пошті замовити.
Отдже та мінімальна сума, яку Ви скидуєте по передплаті, гарантує реальність замовлення і замовника. Ми розуміємо, що це не пустий дзвінок, а дзвінок людини, яка хоче будувати.

В свою чергу хочемо сказати, що ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ не буде портити свою репутація за 1000-3000 грн. Нам вигідніше, щоб покупці після співпраці рекомендували нас. Також логічно помисливши, Ви повинні розуміти, що затрати на сайт коштують в десятки та сотні раз дорожче ніж сума

Вашої передплати. Щоб провірити нашу компанію, надаємо свої реквізити:
ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ
ЄДРПОУ 40155916
ІПН 401559126546